Tlf.: 75 32 46 11

Kontakt

Du er altid velkommen til at kontakte Gunderlund A/S hvis du har spørgsmål eller ønsker at høre mere om hvad vi tilbyder.

Kontaktoplysninger

Gunderlund A/S
Vejle Landevej 36
7200 Grindsted

Tlf.:    75 32 46 11
Fax:    75 31 05 45
Mail:    gunderlund@gunderlund.dk

Kontaktpersoner - kontakt os direkte

Elsebeth Gunderlund Dall

Elsebeth Gunderlund Dall

Leder af virksomheden

Mere end 10 års erfaring hos Gunderlund A/S. Cand. Merc., Aarhus Universitet.

Tlf.: 29 64 66 92
Mail: elsebeth@gunderlund.dk
Anker Møller

Anker Møller

Bemyndiget Holdleder og Arbejdsleder

Over 40 års erfaring hos Gunderlund A/S. Ansvarlig formand ved nybygning, vedligehold og demontering af 400 kV, 150 kV, 132 kV og 60 kV luftledninger.

Tlf.: 40 37 16 11
Mail: anker@gunderlund.dk
Finn Antonsen

Finn Antonsen

Bemyndiget Holdleder og Arbejdsleder

Over 30 års erfaring hos Gunderlund A/S. Ansvarlig formand ved nybygning, vedligehold og demontering af 400 kV, 150 kV, 132 kV og 60 kV luftledninger.

Tlf.: 40 33 61 26
Mail: finn@gunderlund.dk
Karin Sørensen

Karin Sørensen

Økonomimedarbejder

Administration, bogholderi og regnskab.

Tlf.: 20 26 42 71
Mail: karin@gunderlund.dk
Henning Ploug

Henning Ploug

Bemyndiget Holdleder og Arbejdsleder

Over 25 års erfaring hos Gunderlund A/S. Ansvarlig formand ved nybygning, vedligehold og demontering af 400 kV, 150 kV, 132 kV og 60 kV luftledninger.

Tlf.: 21 77 99 70
Mail: henning@gunderlund.dk